24. února 2017 Svátek má Matěj

Chomutov - Krajská mordparta právě vyšetřuje násilný trestný čin v Chomutově. Podle krajské policejní mluvčí Jany Matonohové je obětí muž. Bližší informace zatím policie zveřejnit nemůže. Informaci jako první přinesl zpravodajský portál Novinky.cz s tím, že zavražděným je Roman Houska, partner exhejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové.

Tuto informaci ale policisté zatím nechtějí potvrdit. Tělo jednapadesátiletého mrtvého muže bylo asi před hodinou nalezeno u vily v chomutovské ulici Kamenný vrch, v takzvané čtvrti Beverly Hils. Muž měl být podle dostupných informací zastřelený. Na místo se nyní sjíždějí polcisité doslova z celé reubliky.

Právě na této adrese žije exhejtmanka Vaňhová se svým přítelem Houskou. Bývalá hejtmanka Ústeckého kraje za ČSSD Vaňhová se večer na dotaz Práva k tragické události ale odmítla vyjádřit.

Roman Houska je vlivný kontroverzní sociální demokrat, který proslul mnoha politickými i společenskými skandály.

Ohledně vraždy v Chomutově zjišťujeme podrobnosti. Krajská policejní mluvčí Jana Matonohová redakci e-chomutovsko.cz podotkla, že dozorující státní zástupce nebude do zítřejšího rána k vraždě poskytovat zatím žádné bližší informace.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.