22. února 2017 Svátek má Petr

 

Chomutov/Most - Policejní honička jako z akčního filmu se dnes odpoledne odehrála na hlavním tahu z Chomutova do Mostu. Nebezpečný třiadvacetiletý mladík z Vejprt za volantem osobního auta ohrozil cestou z Chomutova do Mostu hněd několik řidičů.

Vše začalo u chomutovského obchodního centra Globus, kde mladý řidič nasedl do stříbrného Renaultu a vjel přímo do prodejny a projel celm obchodem a druhým vchodem opět vyjel. Poškodil dlažbu i rošty před vstupem do prodejny. Naštěstí ale svou jízdou nezranil nikoho z nakupujících. Skutek našemu zpravodajskému portálu potvrdila chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková.

Řidič poté vyjel z prodejny a vydal se zběsilou jízdou ve směru na Most. Cestou stačil pirát silnic ohrozit další řidiče. Mnozí z nich proto na nebezpečného mže za volantem osobního auta upozornili tísňovou linkou 158 státní policisty.

Dopadnout se ho podařilo až polciistům mostecké hlídkové služby na silnici číslo třináct před vjezdem do Mostu ve směru na Teplice. Při policejní honičce totiž řidič vyjel z vozovky na trávník. Vedle spolujezdce měl posazený a připoutaný pásem květináč s kaktusem.

Podle předběžných informací nebyl pod vlivem alkoholu ani návykových látek. Svůj nepochopitelný čin se snažil omluvit tím, že chtěl poukázat na současnou situaci ve světě a tímto skutkem se prý chtěl dostat na televizní obrazovky! 

Pirát silnic zatím zůstátá na policejní stanici a zatím se rozhoduje jestli skončí na psychiatrii. Velkým štěstím bylo, že při zběsilé jízdě nikoho nezranil a nezpůsobil žádnou dorpavní nehodu.

VIDEOREPORTÁŽ Z INCIDENTU:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.