Zprávy z Mostu

VIDEO: Brankář z Mostu získal cenu fair play

Reklama

Most - V závěru opravil chybný výrok rozhodčího, poté dostal cenu fair play, aneb správná výchova mládeže ve Fotbalové akademii Josefa Masopusta v Mostě,

Na domácím fotbalového turnaji mladších přípravek pro r. 2005 v  Mostě - Velebudicích sestavila Fotbalová akademie Josefa Masopusta dva týmy, kdy tým zelení obsadil 2. místo a tým bílí obsadil hezké 5. místo.

Cenu fair play získal domácí brankář Ondřej Horn, který v závěru utkání proti FŠ Most opravil chybné rozhodnutí rozhodčího, když ho upozornil na to, že právě on tečoval rukou střelu protihráče a nemá být nařízen odkop od branky, ale rohový kop. Toto jednání v duchu fair play bylo v závěru turnaje vedením turnaje patřičně oceněno.

Turnaj velmi dobře organizovali rodiče a to, paní Poláčková, pan Smetánka a dále trenér Luděk Poláček. Vítězem turnaje se stalo Kladno, které domácí celek ve finálovém dramatickém zápase porazilo těsným rozdílem jedné branky. Ovšem důležitější byla radost dětí z turnaje a prožitých zážitků, protože to je to o co v dětském sportu jde především.

Zápasy o umístění :

O 7.místo

FK Neštěmice – FK Bílina 1 : 0

O 5. místo

FK Baník Most bílí – FŠ Most 1 : 0

O 3. Místo

LOKO Chomutov – FK Litoměřice 4 : 0

O 1. místo

FK Baník Most – SK Kladno 1 : 2

Pořadí: 1. SK Kladno 2. FK Baník Most zelení 3. LOKO Chomutov 4. FK Litoměřice 5. FK Baník Most zelení 6. FŠ Most 7. FK Neštěmice 8. FK Bílina

Sestava FAJM: Šindelář, Žorna, Pergl, Horn, Bíma, Balázs, Sedlák, Hádl, Keldrych, Wilhelm, Guláš, Volf, Forman, Poláček, Smetánka, Fink, Bark

Trenéři: L. Poláček, P. Balúch.

VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ:

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 21. říjen 2016

  Lom - Hned dvě dopravní nehody téměř ve stejný okamžik zaměstnaly záchranáře na Litvínovsku. Ke střetu dvou osobních aut došlo nejprve na křižovatce v Lomu. Karambol se obešel naštěstí bez zranění. Zároveň záchranáři vyjížděli na silnici mezi Loučnou a Osekem, kde havarovala mimo vozovku řidička osobního auta, ve kterém cestovalo i šestileté dítě. Auto po nárazu do stromu skončilo na boku.

 • 21. říjen 2016

  Litvínov, Louny - Policie v Litvínově sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu podvodu 42letému muži z Lounska a 31leté ženě z Litvínova. Muž měl jako pronajímatel bytu vystavit ženě doklady o uhrazení nájmu, které však neuhradila.

 • 20. říjen 2016

  Litvínov - V pátek 21. října to bude již deset let, co do litvínovského Magic baru vstoupil první zákazník. Udržet se deset let na trhu, to už stojí za pořádnou oslavu. A protože žádný bar by nefungoval bez zákazníků, oslava je přichystána pro všechny, kteří sem rádi chodí.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.