Čtvrtek 23. květen 2019
Svátek má Vladimír

Most - Kolem deváté hodiny ranní došlo v ulici Slovenského národního povstání u kruhového objezdu u Luny k výbuchu vodovodu, který nevydržel tlakovou zkoušku. Nové vodovodní potrubí uzavřeli pracovníci záslepkou a provedli tlakovou zkoušku vzduchem.

"Mělo to vydržet 6 atmosfér. Nevydrželo, při 3 atmosférách tlak vyrazil záslepku. Bylo velké štěstí, že náhodou nikdo nešel kolem, chodí tady hodně lidí, maminky s kočárky. Myslím si, že když na jedné straně ulice potrubí tlakovali, měl by u záslepky být nějaký pracovník a hlídat, aby tam nešel chodec," popisuje Jiří Maria Sieber, jeden ze svědků události.

1403potrubi1

Foto: Jiří Maria Sieber

1403potrubi3

Foto: Jiří Maria Sieber

1403potrubi4

Foto: Jiří Maria Sieber

"Při tlakování potrubí došlo k přetlaku. Nevznikla žádná škoda na majetku a nikdo nebyl zraněn," dodává policejní mluvčí Ludmila Světláková. Pracovníci rozmetanou zeminu a kamení následně zametli, podle policie nebylo potřeba přistupovat po události k bezpečnostním opatřením, na místě tak pokračují práce.

1403potrubi5

Foto: Kuba Zápotocký

1403potrubi6

Foto: Kuba Zápotocký

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací