Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Most - Milovníci módy a společenských akcí se dočkali. V neděli 8.prosince se v mosteckém divadle uskuteční velkolepé II.Vánoční rande vous s módou a volba miss sever, kterou spolupořádá mostecký Svatební salón Delta.

V rámci vánoční módní přehlídky v Městském divadle v Mostě se návštěvníci mohou těšít i na bohatý doprovodný program.  „Důvod proč tuto přehlídku organizujeme je ten, že v současné době úplně vymizely akce podobného typu. Pokud někde přehlídka je, tak jen rámci nějaké diskotéky nebo privátní akce," říká organizátorka a majitelka Svatebního Salonu Delta Petra Vyoralová.

„Vánoční módní přehlídky měly v Mostě vždy tradici, která padla s příchodem krize, kdy pak bohužel úroveň těchto akcí prudce klesla. Naším záměrem je, aby malí podnikatelé, kteří v tomto regionu dlouhodobě podnikají, měli možnost se prezentovat na noblesní akci a aby návštěvníci strávili pohodový předvánoční podvečer," vysvětluje Petra Vyoralová.

Společenská akce začíná v 18.00 hodin a představí se mimo jiné také děti z pěveckého sboru Korálek z 11.Základní školy v Mostě. Předváděné modely si budou moci zájemci koupit.

Zpravodajský portál e-mosecko.cz je jedním z mediálních partnerů této společenské akce.

 

 

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací