Pondělí 21. květen 2018
Svátek má Monika
Archivováno

Most - Vánoční besídku spojenou s autogramiádou uspořádali dnes v podvečer hokejisté Mostu pro děti z mosteckého Dětského domova v Pizerii Capranica v Mostě. Právě děti z DD Most totiž vyhrály v soutěži o nejlepší tým fanoušků za listopad.

Na děti tak čekalo nejen bihaté pohoštění jako celková výhra v soutěži, ale přišla mezi ně i trojice mosteckých hokejistů z A - týmu. Doslova na roztrhání tak byl brankář Lukáš Horák, útočník Vítězslav Nedrda a obránce Tomáš Drtil.

Trojice mosteckých hokejistů přivezla dětem i puky, rozdávala po celý podvečer v pizerii podpisy a srdíčka a hlavně odpovídala na všetečné otázky dětských fanoušků.

Už zítra v podvečer se hokejisté Mostu utkají na domácím ledě s týmem HC Dukla Jihlava. Zápas začíná v 17.30 hodin. Hráčům z Vysočiny zatím patří v prvoligovém pelotonu 2. místo za 59 získaných bodů. To je jistě výborné postavení. Dukla má za sebou sérii pěti výher, naposledy zdolala doma Benátky 4:2. V obou letošních vzájemných duelech brala vítězství Jihlava. V Mostě vyhrála 2:5, doma potom 4:3 po samostatných nájezdech. 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIDEOREPORTÁŽ Z VÁNOČNÍ BESÍDKY:

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací