Zprávy z Mostu

VIDEO: Zpěvačka Eva Matějovská nadělovala dětem

Reklama

Most - Děti na Mostecku soutěžily o nejpovedenější kreslený obrázek známé osobnosti. Soutěž připravila redakce Mosteckého deníku ve spolupráci s agenturou Milan HERMAN Management. Mediálním partnerem byl zpravodajský portál e-mostecko.cz.

Dnes odpoledne pak ceny dětem za výkresy předala v redakci deníku začínající mladá zpěvačka Eva Matějovská. Do soutěže se přihlásilo celkem 120 dětí, které poslaly své výkresy do redakce Mosteckého deníku. Hlasovat o tom, který z obrázků byl nejpovedenější, bylo možné na Facebooku deníku.

Na základě přidělených hlasů se umístily tyto děti:

Na prvním místě se umístil se 300 hlasy Matyáš Blahout a vyhrává povlečení firmy Matějovský design London city, CD singl a plakát Evy Matějovské-

Druhé a dvacáté čtvrté místo obsadili: Natálie Trilčová, Kateřina Bubáková, Daniel Škrip, Karolína Žižková, Sára Pacourková, Marie Marková, Jan Möller, Kateřina Nováková, Anna Žuravljová, Michaela Vydrová, Martin Kozel, Jiří Petrásek, Barbora Šeflová, Denis Kuruc, Lukáš Lehký, Lukáš Bláha, Barbora Šeflová, Michaela Dekányová, Ondra Tychtl, Kristýna Topitzerová, Ondřej Bridl, Josef Pavelka, Valerie Brátová, kteří vyhrávají CD singl a plakát Evy Matějovské.

Dvacáté páté místo obsadila Míša Vydrová a vyhrává CD singl a foto Evy Matějovské. Na dvacátém šestém až třicátém šestém místě se umístili Káťa Braumová, Míša Hrašná , Zdena Landová , Justina Kutnarová , Jiří Scheithauer , Karolína Juřicová, Josefína Hadincová, Natálka Oračková , Eva Tichá, Daniel Josef Gažo a Terka Lindyšová, kteří vyhrávají foto Evy Matějovské.

"Redakce Mosteckého deníku ocenila čtyři výkresy, jako nejhezčí vybrala výkres Karolíny Juřicové, které za nakreslený výkres náleží výhra dvou-CD skupiny NO NAME Love songs a fotografie Evy Matějovské, dále se redakci moc líbily výkres Vojtěcha Sýkory, Jiřího Bílka a Kristýna Bílé, kteří obdrží CD písní z muzikálu Mamma mia a foto Evy Matějovské," uvedla inzertní poradkyně Mosteckého deníku Olga Markuzziová.

VIDEOSESTŘIH Z PŘEDÁVÁNÍ CEN:

 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 25. říjen 2016

  Janov - Do ústavu sociální péče v Janově vyjela jednotka profesionálních hasičů z Litvínova. Důvodem byla technická pomoc u jednoho z tamních klientů. Třicetiletý tamní chovanec si totiž včera nasadil prstýnek a přes noc mu nebezpečně otekl prst. 

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Strážníci Městské policie v Litvínově Jan Strouhal a Václav Sinkule se v pondělí dopoledne zásadně podíleli na záchraně lidského životy, když dorazili spolu se státními policisty na místo nehody po asi třiceti vteřinách a k rychlé resuscitaci řidiče, kterého za jízdy postihl srdeční kolaps. Strážníci použili přístroj automatický extrení defibrilátor AED. Díky němi u řidiče obnovili základní životní funkce a zachránili mu tím život.

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Krátce před půlnocí zastihla hlídka litvínovských strážníků na ulici nezletilého chlapce. Ten strážníkům řekl, že se doma díval na horory, a teď se sám bojí. Matka byla ještě v práci, a tak se rozhodl, že půjde za ní. Strážníci chlapce naložili a převezli ho k prodejně, kde byla jeho matka zaměstnána.

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.