Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Most - Nejkrásnější dívkou severních Čech se dnes večer v mosteském divadle stala Ústečanka Denisa Nguyenová, druhou příčku ve volbě krásy porotci přiřkli domácí Kateřine Pastyříkové z Mostu a třetí místo patří opět Ústečance, a to Anastázii Paclové.

Volba soutěže Miss Sever se uskutečnila v rámci II. ročníku Vánočního rendez-vous s módou. V jeho první části se v neděli večer představily známé módní značky, které mají své provozovny v Mostě. Nechyběla ani přehlídka svatebních šatů z kolekce roku 2014 nebo prezentace spodního prádla. Společenskou akci uspořádal mostecký Svatební salon Delta, taneční škola manželů Hofmannových, pořadatelka volby Miss sever Anna Zázvorková ze Studia pro zdraví a krásu a Produkce Most.

Podle pořadatelky akce a majitelky svatebního salonu Delta Petry Vyoralové šlo o ojedinělou záležitost na Mostecku. Modely, které se na přehlídce představily byly rovněž prodejné. Na kulturní akci zazpívaly také děti z pěveckého sboru Korálek z 11. Základní školy v Mostě.

Zpravodajský portál e-mostecko.cz byl jedním z mediálních partnerů této společenské akce. Připravujeme poro vás rosáhlou fotogalerii z nedělního večera v mosteckém divadle.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací