25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Pět radiátorů z neobydleného domu v mostecké ulice Táboritů odcizila trojice zlodějů, která odřezané radiátory vyhazovala z okna přízemního bytu na trávník. Tam pak radiátory zloději nakládali do zavazadlového prostoru auta.

Počínínání nenechavců neušlo pozornosti kolemjdoucí ženy, která přivolala městské strážníky. Podle mluvčí mosteckých strážníků Ilony Kozlové vlezla skupinka pěti osob do bloku 60 a posléze nakládala radiátorová tělesa do automobilu. "Vyslaná hlídka strážníků na místě zadržela pět podezřelých osob, které předala státní policii," podotkla mluvčí strážníků Kozlová.

Státní policisté vyšetřují případ ve zkráceném přípravnm řízení. Policisté pachatelům předali záznam o sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Mluvčí mostecké státní policie Ludmila Světláková k případu uvedla, že na policejním oddělení v Mostě skončili v neděli dopoledne pouze tři muži, a to ve věku 26, 27 a 19 let z Mostu a Litvínova.

"Kradli radiátory v neobydleném domě v Mostě. Na trojlístek policii upozornil všímavý občan. Muži v uniformách pak krátce před polednem přistihli v ulici Táboritů tři muže. Ti měli v osobním vozidle v zavazadlovém prostoru uloženy tři radiátory, další dva ležely na zemi. Nenechavci radiátory poškodili poté, co je vyhazovali z přízemní místnosti z okna ven. Policie kovové předměty, které měly skončit ve sběrně, zajistila. Poškozený majitel vyčíslil škodu předběžně na 15 000 korun," vysvětlila mluvčí policie Světláková s tím, že obvinění bylo sděleno pouze třem pachatelům.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.