23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Havraň - Těžkým zraněním devatenáctileté řidičky osobního automobilu skončil dnešní ranní střet s kamionem u Havraně na Mostecku na hlavním tahu z Mostu do Žatce.

Nedaleko průmyslové zóny za Havraní vyjela z dosud nezjištěných příčin řidička jedoucí od Žatce do protisměru, kde se střetla s nákladním automobilem. Její vozidlo posléze skončilo zdemolované v příkopu. Mimo vozovku skončil i kamion. Těsně po střetu pak došlo ještě k nehodě dalších dvou osobních aut.

Nejzávažnější zranění utrpěla mladá řidička, kterou museli z havarovaného vozu vystřihávat přivolaní hasiči z Mostu. Mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan k tomu podtokl, že zaklíněné ženě v havarovaném autě hasiči poskytli předlékařskou pomoc a z vozu ji vyprostili. 

Kvůli závažnému poranění ženy posléze vzlétl vrtulník letecké záchranné služby, který pacientku transportoval do ústecké nemocnice. 

Hasiči spolu s policisty na místě řídili kyvadlově dopravu. Nehodu si poté převzali polciisté ze sousedního lounského okresu, neboť se událost odehrála už za okresem Most.

VIDEOREPORTÁŽ Z NEHODY:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.