24. února 2017 Svátek má Matěj

Most - O mobilní telefon Huawei černé bervy přišla Mostečanka Marie Stroganová ve středu v okolí obchodního střediska Kahan v baru Ttcko (Golden club 999). Přístroj jí odcizil muž, který si říká Honza.

Po zloději a především odcizeném telefonu tak nyní usilovně a na vlastní pěst Mostečanka Marie Stoganová pátrá a obrátila se i na náš zpravodajský portál e-mostecko.cz a na naše čtenáře s prosbou o pomoc při pátrání.

"Pachatel je ve věku 26 až 34 let a byl tmavé pleti. Na sobě měl bílé kalhoty, bílé triko, tmavou bundu a červenou zimní čepici, Vysoký byl asi 180 centimetrů, hnědé oči a hnědé vlasy asi 5 milimetrů dlouhé. Má potetované ruce. Jedna "kérka" mu pak sahala až k rameni," popsala zloděje čtenářka Stroganová.

V případě nálezu telefonu nebo jakékoliv informace vedoucí k dopadení zloděje slibuje okradená žena odměnu. Mobilní přístroj je v současné době zablokovaný státní policií.

Informace o odcizením mobilu nebo o pachateli můžete psát na telefonní číslo: 608 884 981 nebo na její facebookovou stránku: Marie Stroganová: http://www.facebook.com/messages/marie.stroganova

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.