Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Most - Policisté dopravního inspektorátu kontrolovali během dvou dnů o velikonočních svátcích dodržování pravidel silničního provozu na silnicích Mostecka. Dopravní hlídky sledovaly, zda řidiči dodržují předepsanou rychlost, zda o svátcích neřídí pod vlivem alkoholu, zaměřily se i na technický stav vozidel, zajímalo je, zda se osoby ve vozidlech poutají a děti jsou v zádržných systémech a řádně připoutané.

V souvislosti s touto akcí policisté předávali preventivní letáčky s radami a informacemi správného poutání dětí.

V průběhu dvou dnů, kdy muži v uniformách byli na silnicích I. třídy i na místních komunikacích, zkontrolovali policisté celkem 62 motorových vozidel a odhalili 12 přestupků v dopravě. Za osm z nich uložili řidičům pokuty ve výši 5 200 korun. Čtyři přestupky budou řešeny ve správním řízení. Jedna osoba nebyla umístěna v zádržném systému, u tří vozů odhalili muži zákona nevyhovující technický stav a jeden motorista řídil bez řidičského oprávnění.

Žádný z kontrolovaných řidičů nebyl pod vlivem návykové látky, což samotní policisté hodnotili kladně.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací