Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Litvínov - Litvínov by rád získal dotaci na obnovu veřejného prostranství okolo Koldomu. Pomoci by mohl vyhlášený program ze Státního fondu rozvoje bydlení.

Potřeba rozšíření dětského hřiště a mobiliáře v bezprostředním okolí Koldomu vzešla z dotazníkového šetření. Součástí žádosti o dotaci bude i zřízení nových kamerových bodů, pomocí kterých bude nově revitalizované území monitorováno.

Předpokládané celkové náklady akce činí přibližně pět a půl milionu korun, z čehož požadovaná dotace činí necelou polovinu a výše vlastních zdrojů činí min. 2,9 milionu korun. Jelikož se předpokládá realizace projektu v r. 2020, budou finanční prostředky po obdržení rozhodnutí o poskytnutí dotace zařazeny do návrhu rozpočtu na rok 2020.

Radní doporučili zastupitelstvu města schválit Projekt regenerace veřejného prostranství na sídlišti Koldům a zároveň schválit podání žádosti o dotaci na projekt. Spolufinancování projektu z prostředků obce je ve výši min. 50 % z celkových uznatelných nákladů projektu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací