Neděle 15. září 2019
Svátek má Jolana

Most - Vyšetřovatel mostecké police obvinil z přečinu krádeže 21letého muže z Mostu. Ten se měl dle policistů z obvodního oddělení Most Zahradní, kteří odhalili jeho totožnost na základě osobní znalosti, dopustit dvou krádeží.

V jednom případě měl obviněný odcizit v jedné mostecké večerce dvě krabice s čokoládovými tyčinkami v hodnotě 788 korun. S lupem z prodejny utekl a údajně ho zpeněžil v jiném obchodě.

Ke druhé krádeži došlo před jednou mosteckou trafikou. Tam si filuta všiml odstaveného a nezajištěného jízdního kola, které tam zanechal zákazník. "Muž obhlédl situaci před objektem i v trafice, nasedl na kolo a ujel. Poškozený cyklista se po návratu z obchodu nestačil divit a kolo v hodnotě 20 tisíc korun již nenašel," uvedla mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková. To nový vlastník záhy po odcizení prodal prý na ulici za pár stovek.

Muž už kradl v minulosti a nyní je ve vězení pro jinou trestnou činnost.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací