Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Lounsko - Lounští kriminalisté prověřují okolnosti tragické dopravní nehody, která se stala v pátek 21. června na silnici číslo 7.

Podle zjištěných informací k nehodě došlo v 15:19 hodin u odbočky na Cítoliby a Louny centrum (psali jsme ZDE). V těchto místech se srazilo vozidlo značky Škoda Octavia, které jelo ve směru z Prahy na Chomutov a vozidlo značky Subaru.

Kriminalisté v souvislosti s touto nešťastnou událostí žádají přímé svědky o poskytnutí podstatných informací k průběhu dopravní nehody. K přesnému objasnění srážky jim dopomohou také kamerové záznamy z vozidel.

"S informacemi se můžete obrátit buď přímo na pracovníka služby kriminální policie a vyšetřování na telefonním čísle 974 437 335 nebo na adrese Cukrovarská zahrada 1124, Louny. Popřípadě zavolat na linku 158 nebo informace předat na jakékoliv policejní služebně," obrací se na veřejnost lounská policejní mluvčí Irena Pilařová.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací