Pondělí 24. únor 2020
Svátek má Matěj

Most - Městská policie Most má zřízenou speciální telefonní linku určenou zejména pro občany, kteří jsou nedoslýchaví, neslyšící nebo se zbytky sluchu.

„Občané se mohou spojit se stálou službou operačního střediska Městské policie Most prostřednictvím textové zprávy SMS. Operační pracovníci jim obratem zajistí potřebnou pomoc nebo vyšlou na místo hlídku strážníků. Textovou zprávu mohou poslat občané i ve výjimečných krizových situacích, kdy nemohou mluvit, aby neohrozili své zdraví nebo život, například v případě domácího násilí nebo podobného ohrožení,“ uvedl ředitel městské policie Jaroslav Hrvol.

Speciální telefonní linka Městské policie Most pro neslyšící nebo komunikaci v ohrožení prostřednictvím textové zprávy SMS má číslo 734 417 235 a lidé by ve zprávě měli vždy uvést své jméno a příjmení, adresu místa události, popis události a případně uvést její závažnost.

Tísňová linka je určena pouze pro příjem textových zpráv. Zaslání SMS zprávy na uvedené telefonní číslo není z technických důvodů zdarma. Cena za zprávu je účtována dle tarifu operátora.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací