Pondělí 24. únor 2020
Svátek má Matěj

Most - V posledním týdnu letních prázdnin bude v Mostě začínat bezplatný jazykový kurz pro veřejnost. Jedná se o kurz francouzského jazyka pro začátečníky, kteří by si rádi osvojili základy tohoto jazyka. Kurz je pořádán informačním střediskem Europe Direct Most.

Kurz obsahuje celkem osm 90 minutových výukových lekcí, vždy dvě lekce týdně – každé pondělí a čtvrtek, přičemž první hodina začíná v pondělí 26. srpna. Lekce budou probíhat v odpoledních hodinách, od 16:00 v budově Vysoké školy finanční a správní v Mostě. Náplní kurzu je mnoho zajímavých témat z různých okruhů. Během lekcí bude kladen důraz především na praktické použití jazyka a konverzaci.

Přihlašování do kurzu bude spuštěno v pondělí 19. srpna v 10:00, a to na Facebooku nebo Instagramu Europe Direct Most, na který stačí po spuštění přihlašování odeslat zprávu se jménem a kontaktem na uchazeče. Přihlásit se lze také prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Výběr účastníků kurzu proběhne podle pořadí jejich přihlášení. Minimální věk účastníků je 15 let.

Europe Direct Most působí v Mostě v budově Vysoké školy finanční a správní již 12 let a za tu dobu uspořádalo stovky nejrůznějších akcí. Mezi aktivity centra patří informační služby pro veřejnost, besedy, přednášky či soutěže pro děti. Pro zájemce z řad veřejnosti nabízí středisko bezplatné publikace a materiály o Evropské unii.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací