Neděle 16. únor 2020
Svátek má Ljuba

Spořice - Kolem půl druhé hodiny odpoledne došlo na nájezdu na D7 ze směru od Karlových Varů na Prahu k nehodě. Nákladnímu vozidlu se v zatáčce převrátil přívěs na bok.

Převrácený přívěs s vysypaným nákladem blokuje jízdní pruh, na silnici je vysypaný šrot. Při nehodě zřejmě nedošlo ke zranění, nehoda si však vyžádá dopravní komplikace až do pozdně odpoledních, či podvečerních hodin.

Sjezd je blokovaný ze všech směrů, to znamená od Mostu, od Karlových Varů i od SRN.

Na silnicích v regionu došlo k další vážné havárii na silnici z Mostu na Žatec. Na okraji města se srazil osobní vůz s nákladním, přilétal vrtulník a oživovala se jedna osoba. Silnice byla uzavřena.

2208nehodazatec

Nehoda v Žatci. Foto: čtenář

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací