Úterý 25. únor 2020
Svátek má Liliana

Mostecko - Mostečtí policisté o víkendu přistihli šest řidičů, kteří se měli dopustit trestných činů. Čtyři řidiči měli pozitivní dechové zkoušky na alkohol. Další dva holdovali drogám.

Motorista seatu narazil na hlídku v ulici Pod Lajsníkem a policisté mu naměřili 1.73 promile alkoholu v dechu. Druhý řidič byl kontrolován na ulici Bělehradská při řízení škodovky. V dechu měl 1.70 promile alkoholu. Třetí motorista neunikl kontrole v ulici Z. Fibicha a hlídka mu naměřila 1.58 promile.

"Nejvyšší hodnotu 3.86 promile alkoholu v dechu vykázal přístroj u řidiče škody v ulici Rudolická. Tento řidič neuposlechl výzvy policistů a ti proti němu použili donucovací prostředky. Řidič skončil v policejní cele," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

V neděli policisté kontrolovali v ulici Okružní řidiče vozidla značky VW a provedli u něj test na drogy, který byl pozitivní na amfetamin. Pozitivní test na canabis měl řidič vozu značky BMW, který byl kontrolován v ulici Vtelenská.

"Všech šest řidičů si od policistů odneslo záznamy o sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky," dodala tisková mluvčí policistů.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací