Pátek 29. květen 2020
Svátek má Maxmilián

Most, Litvínov - Na základě žádosti významných odběratelů a po dohodě s hlavními distributory tepla zahájí od zítřka, tj. ve čtvrtek 19. září., společnosti United Energy a Severočeská teplárenská temperování domácností v Mostě a Litvínově.

K dohodě uvedených partnerů začít vytápět došlo na základě předpovědi počasí v nadcházejícím období, kdy se má znatelně ochladit. Topná sezóna tak bude v Mostě zahájena o 7 dní a v Litvínově o 9 dní dříve, než v loňském roce.

V případě, že se teplé počasí ještě vrátí, vytápění může být opět přerušeno, jako tomu bylo i v předchozích letech. Radiátory už začaly hřát také obyvatelům Meziboří, kteří jsou připojeni na místní kotelny.

Otopné období dle vyhlášky Ministerstva průmyslu a obchodu začíná 1. září a končí 31. května. V tomto rozmezí jsou zahájeny dodávky tepla, jestliže dva po sobě jdoucí dny klesne průměrná denní teplota pod 13 stupňů Celsia a není očekáván další den vzestup teplot.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací