Úterý 25. únor 2020
Svátek má Liliana

Most - Jedna z nejlepších středních škol zřizovaných Ústeckým krajem, Gymnázium Most, oslavila 100. výročí svého založení. Při této příležitosti byla připravena slavnost pro současné i bývalé studenty, pedagogy, absolventy, významné osobnosti a přátele školy. Zúčastnil se jí také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Za doprovodu ředitele školy Karla Vacka pozdravil hejtman v zaplněné aule přítomné a předal pamětní listy školy. „Gymnázium v Mostě je prestižní školou, která už celé století dělá čest městu Most i celému regionu. Věřím, že její budoucnost bude minimálně stejně dlouhá a pestrá jako její historie,“ řekl v úvodu hejtman Bubeníček.

Všichni přítomní si poté mohli prohlédnout školu. Zvláště bývalí absolventi oceňovali, jakou modernizací během let prošla, mnozí se při vzpomínce na mládí strávené ve škole neubránili dojetí. Program doplnila venkovní zábava s koncerty, výstava o historii školy i ukázky současné činnosti.

1
Ředitel Karel Vacek s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem vítají přítomné

2
Předávání pamětních listů

4
Prohlídka školy

5

6

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací