Úterý 25. únor 2020
Svátek má Liliana

Most - Včera večer přijali strážníci Městské policie v Mostě oznámení na linku tísňového volání o hlasitém mňoukání z motoru osobního vozu, který parkuje v ulici Ševčíka.

Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že u vozu se pohybuje starší pán, který postrádá kočičku, která zalezla do motorového prostoru osobního vozu a a nechce ven. Strážníci na místě lustrací zjistili majitele vozu, který bydlel shodou okolností ve stejném vchodě jako majitel kočky, ale když se ho hlídka v místě bydliště snažila kontaktovat, tak nikdo nebyl doma.

Starší muž vyrobil z tvrdého papíru oznámení pro majitele vozidla, že má svém motoru kočku a vylepil toto oznámení na čelní sklo vozu. I přestom že se strážci zákona pokoušeli několikrát v přítomnosti majitele kočičku z vozidla dostat venm tak se jim to nepodařilo, ta svůj teplý úkryt nehodlala opustit.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací