Sobota 25. leden 2020
Svátek má Miloš

Most - Vybíráte pro své dítko předškolního věku základní školu? Přijďte se ve středu 23. října seznámit se 7. základní školou v Mostě v ulici Jakuba Arbese. V rámci cyklu dnů otevřených dveří Čtvero ročních období, kdy mají předškoláci možnost dobře poznat školu.

Dny otevřených dveří začnou 23. října letošního roku a budou pokračovat do roku příštího, v pěti částech a pěti dnech, s pěti názvy v průběhu školního roku 2019/2020.

Co děti čeká v prvním z těchto dnů s názvem Školní hraní ve středu 23. října od 16 hodin? Zajímavým způsobem se seznámí s prostředím, učiteli, a poprvé mohou potkat své budoucí spolužáky. Prohlédnou si školu a zejména různé pracovní činnosti, do kterých se děti i jejich rodiče zapojí.

Učitelky je přivítají v několika učebnách, kam si rozdělí děti do malých skupin. V každé skupině budou mít děti jinou aktivitu. Někde bude probíhat výuka angličtiny u interaktivní tabule, hravou formou. Jinde bude zase probíhat pracovní vyučování. Děti budou tvořit z modelíny, keramiky, či papíru, něco jednoduchého a vyzkouší si manuální činnosti. V další skupině se můžete těšit na matematiku hravou formou. Například na hru s různými geometrickými tvary a poznávání matematiky. Každá z připravených tříd bude mít nějakou zajímavou pracovní náplň. Chybět nebude ani práce na počítači či různé pohybové hry ve školní tělocvičně, kde bude k dispozici trenérka mosteckých házenkářek. Škola již dlouhodobě spolupracuje s DHK Baník Most a žáci chodí v rámci nepovinného vyučování do sportovní haly v Mostě.

Čtvero ročních období na 7. ZŠ zahájí 23. října od 16 hodin již zmíněným Školním hraním, bude dále pokračovat 11. prosince kdy se můžete těšit se svými předškolními dětmi od 16 hodin na Kouzelné cinkání, 18. března příštího roku pak také od 16 hodin na Dílničky, kde se děti sekají i s robotikou. V dubnu příštího roku, ve dnech 3. a 4. dubna budou probíhat zápisy do prvních tříd. Noví prvňáčci 7. ZŠ si pak 27. května 2019 užijí Hřišťovku s opékáním.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací