Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Bitozeves – Složky záchranného systému zasahovaly ve čtvrtek brzy ráno u dopravní nehody dvou osobních automobilů v zóně Triangle mezi Žatcem, Chomutovem a Mostem. Na místě byli dva zranění lidé.

Ke střetu došlo před šestou hodinou ranní v Průmyslové ulici, to znamená na obslužné komunikace vedoucí podél zóny rovnoběžně s dálnicí.

Stále probíhají záchranné práce a vyšetřování nehody, s omezením v místě havárie počítejte přibližně do osmé hodiny ranní, zní odhad z dopravního servisu Policie ČR.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací