Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Ústí nad Labem - Policisté od středy intenzivně pracovali na případu přepadení klenotnictví, ke kterému došlo ve středu 30. října v Revoluční ulici v Ústí nad Labem. Policistům se podařilo zadržet podezřelé, kterými mají být cizinci litevské národnosti.

Čtyřčlenný litevský gang má mít na svědomí také další loupeže, a to v Chomutově a v Teplicích. Jeden z pachatelů pozoroval policisty na místě činu, zadržený byl zhruba dvě hodiny po spáchání loupeže. Ostatní členy gangu se policistům podařilo zadržet krátce poté. Během čtyř hodin se tak policistům podařilo zadržet všechny čtyři pachatele.

 0111zlatnictvi 2

 Foto: Policie ČR

Nasazen byl poměrně vysoký počet policistů, významnou roli měl také kamerový systém. Policistům se podařilo díky kamerám trasovat pachatele až na nádraží, kde si koupili jízdenky do Prahy. Trojici tak zadrželi policisté z hlavního města.

0111zlatnictvi 3

Foto: Policie ČR

V současné době však policie nezajistila odcizené věci, tudíž je zde předpoklad, že se podařilo chytit pouze část této organizované skupiny. Pachatelé k přepadení použili plynovou pistoli, nikdo naštěstí nebyl zraněn.

0111zlatnictvi 4

Foto: Policie ČR

Jeden z pachatelů je zodpovědný také za přepadení klenotnictví v Chomutově z června letošního roku. Gang Litevců má na svědomí také přepadení klenotnictví v Teplicích, ke kterému došlo v prosinci minulého roku.

0111zlatnictvi 5

Foto: Policie ČR

VIDEO

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací