Pátek 10. červenec 2020
Svátek má Libuše a Amálie

Most - Pětadvacetiletý Mostečan, který v sobotu havaroval s popelářským autem v Mostě, už má na krku oplétačky s policií. Policisté totiž potvrdili, že byl pod vlivem, navíc popelářský vůz vůbec neměl řídit.

Policisté mosteckého obvodního oddělení sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky, neoprávněného užívání cizí věci a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání 25letému muži z Mostu.

Ten si měl v sobotu bez souhlasu zaměstnavatele vzít nákladní automobil značky Mercedes, se kterým havaroval na křižovatce ulic Lipová, Topolová a Zdeňka Štěpánka, kde vozidlo převrátil na bok.

"Řidič z místa nehody utekl do sídliště, kde byl vypátrán hlídkou městské policie. Muž skončil v policejní cele, měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol, kdy mu policisté naměřili přes dvě promile alkoholu v dechu," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Muž nemá žádné řidičské oprávnění a navíc má vysloven i zákaz řízení do srpna roku 2021. Z důvodu nehody musela být v místě odkloněna doprava na několik hodin.

Video

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací