Zprávy z Mostu

Pozor kapsáři opět útočí

Reklama

Mostecko - V předvánočním čase mají kapsáři hotové žně. Mostecká policie v těchto dnech evideje zvýšené počty případů okradení.

Lidská neopatrnost mnohdy nahrává zlodějům. "Občané nejsou obezřetní a stávají se často obětí různých nenechavců, kteří buď využijí příležitosti a přilepší si, nebo obratně okrádají poškozené, kteří mnohdy ani neví, kde o svůj majetek přišli. Policisté znovu nabádají občany ke zvýšené obezřetnosti hlavně v této době. Následující  případy se staly o víkendu," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. A nepomáhají ani preventivní akce policistů zaměřené na nakupující v obchodních centrech, které varují před nebezpečím okradení.

Neví, kde o peněženku přišel

Neznámo kde přišel o svoji peněženku jeden muž z Mostu. Někdo mu ji odcizil z kapsy oděvu během sobotního dne. Kapsář se zmocnil i osobních dokladů poškozeného, technických průkazů k vozidlům a finanční hotovosti. Poškozený Mostečan vyčíslil hmotnou škodu na částku 16 000 korun a krádež portmonky oznámil mosteckým policistům.

Ze stolu v restauraci kdosi ukradl portmonku

Zatím neznámý pachatel se zmocnil cizí peněženky v jedné litvínovské restauraci. Poškozená mladá žena tam byla o víkendu a svoji peněženku si nechala volně položenou na stole. Ač ji měla stále v dosahu, přišla o ni. Kromě finanční hotovosti v ní měla i platební kartu a osobní doklady. Případ nyní šetří litvínovská policie.

Kapsář se činil v nákupním centru

Nemilé překvapení čekalo jednoho muže z Litvínova, který o víkendu přijel do mosteckého obchodního centra nakupovat se svoji rodinou. Během pobytu v objektu mu kdosi nepozorovaně ukradl z kapsy kalhot peněženku, ve které měl muž peníze, doklady i platební karty. Krádež zjistil v době, kdy hodlal zaplatit za zboží. Okradený vyčíslil škodu na čtyři tisíce korun.

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.