Úterý 11. srpen 2020
Svátek má Zuzana

Most - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil ze zvlášť závažného zločinu loupeže, přečinů krádeže a neoprávněného opatření a padělání a pozměnění platebního prostředku 37letou ženu ve formě spolupachatelství a z provinění neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a krádeže ve formě spolupachatelství mladistvou osobu.

Starší měla v bytě, kde obě žily spolu s poškozeným, tohoto připravit o peníze, které si muž vypůjčil na základě smlouvy o výpůjčce. Žena mu vyhrožovala násilím, a když muž peníze bránil, tak mu žena měla z ruky vytrhnout tašku, ve které měl hotovost, a z té poté odcizila částku ve výši necelých 200 000 korun. Mladší žena měla na různých místech v Mostě spolu se starší vybírat peníze v různých částkách a to pomocí platební karty poškozeného muže.

"Jednalo se o výběr finanční hotovosti v celkové výši 70 000 korun bez svolení majitele platební karty. Starší žena je v současné době ve výkonu trestu pro jinou trestnou činnost, mladší je pro provinění stíhána na svobodě," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací