Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Most - Dva muži ve věku 34 a 29 let, oba z Mostu, čelí obvinění ze zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu výtržnictví. Toho se měla dvojice dopustit koncem září v pozdně nočních hodinách v parčíku u ulice Rudolická, ve kterém měla napadnout postaršího muže.

Na muže lupiči křičeli, vyhrožovali mu a poté ho měli napadnout údery pěstí, přičemž mladší měl v ruce držet nůž a druhý pivní láhev, kterou napřahoval na hlavu poškozeného.

„Poškozený při napadání utržil i kopance a další rány. Starší z dvojice poškozenému vyrazil z ruky mobilní telefon, který upadl na zem a kterého se následně dvojice zmocnila. Muž přišel též o finanční hotovost ve výši 500 korun,“ uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Podle lékařské zprávy napadený utrpěl různé tržné rány a zlomeninu. Vyšetřovatel podal podnět na vazební stíhání staršího muže a soud nakonec muže do vazební věznice poslal.

Dvojice poškozeného znala a motiv napadení je stále předmětem vyšetřování.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací