Úterý 11. srpen 2020
Svátek má Zuzana

Most - Včera ve večerních hodinách zaútočil cizí muž verbálně na mladou ženu, která vystupovala ze svého vozu a směřovala s měsíčním miminkem ke svému bydlišti na třídě Budovatelů směrem k dopravním podnikům.

Dle slov vystrašené mladé ženy k ní přistoupil zezadu nějaký narkoman a začal řvát, že ji zabije. Vyděšená žena se stačila obrátit prostřednictvím tísňové linky na strážníky Městské policie v Mostě a operační dozorčí na místo okamžitě vyslal všechny hlídky, které měl k dispozici.

Ačkoli byli strážníci na místě během několika málo minut, útočník stačil utéct. Vystrašená žena sdělila strážníkům směr jeho útěku a popis. Přes veškerou snahu a nasazení se muže bohužel nepodařilo nalézt. Zatímco několik hlídek projíždělo a procházelo blízké okolí, doprovodila jedna z hlídek vystrašenou mladou ženu i s miminkem do jejího bydliště.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací