Úterý 11. srpen 2020
Svátek má Zuzana

Bělušice - Odsouzení pod vedením civilních zaměstnanců obnovili prostory Věznice Bělušice. Rekonstruovali tam prostory nástupního oddílu.

Zaměstnanost odsouzených ve Věznici Bělušice se v současné době pohybuje okolo 61%. Vězni pracují nejen u cizích subjektu, ale rovněž jsou pracovně zařazeni v rámci věznice například jako zedníci či zámečníci. Během jednoho měsíce se odsouzeným pod vedením civilních zaměstnanců velice zdárně povedlo zrekonstruovat prostory nástupního oddílu. Práce prováděli nejen během své pracovní doby, ale také ve svém volném čase. Výsledkem je výstup, za který by se nemusela stydět ani profesionální firma.

Věznice Bělušice tímto plní hned několik specifických cílů Koncepce vězeňství do roku 2025 a to zejména dosažením rekonstrukce ubytovacích standardu, zvyšováním zaměstnanosti i vzděláváním odsouzených. (DVra)

0912nastupnioddil2

0912nastupnioddil3

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací