Úterý 11. srpen 2020
Svátek má Zuzana

Most - Ačkoliv byl již za krádež 20letý muž z Mostu odsouzen, kradl znovu a soud ho poslal do vazby. Vyšetřovatel mostecké policie muže obvinil z krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Muž měl podle vyšetřování policie vniknout na třídě Budovatelů do komerčního objektu za použití násilí a v jedné z kanceláří měl odcizit výrobky spotřební elektroniky, nářadí, horolezecké potřeby a také SIM kartu, se kterou následně volal. "Poškozenému majiteli zanechal škodu za dvacet tisíc korun," uvedla k případu mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková.

Na ulici v Mostě měl okrást cizince, který se tam dohadoval se svým známým. Filuta využil situace, kdy poškozený držel v ruce peněženku a tuto mu nečekaně měl vytrhnout z ruky a poté utekl.

V jedné prodejně využil nepozornosti prodavačky a měl odcizit volně odložený mobilní telefon. Policisté na místě šeřením zjistili, kdo se krádeže dopustil a následně po muži pátrali a našli ho na jedné zastávce v Mostě. Cizí mobil měl u sebe.

Naposledy kradl v supermarketu, kde si do rukávů a kapes ukryl čokolády a skončil poté na policii.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací