Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Most - Budeme držet palce, aby z toho bylo šťastné rodinné setkání na letošní Vánoce. Příběh z Mostu k tomu má snad úspěšně nakročeno. Co se stalo?

V ranních hodinách se na linku mosteckých strážníků 156 obrátila o pomoc žena ze Středočeského kraje. Uvedla, že se nemůže několik dnů dovolat svému otci, který je od května bez domova, a obává se o jeho život. Dále sdělila, že je její otec podle posledních informací v Mostě a uvedla, na kterém místě by se mohl zdržovat.

Strážníci provedli kontrolu míst, o kterých vědí, že se zde zdržují osoby bez domova. O pátrací akci jsme informovali během víkendu, na místech, kde jsme strážníky doprovázeli, ale hledaný muž nepřebýval.

Poté mostečtí městští policisté muže skutečně našli. Byl v pořádku a nepožadoval lékařskou pomoc. "Strážníci jej informovali o tom, že má jeho dcera obavy o jeho život a doporučili mu ji kontaktovat. Muž přislíbil, že se s dcerou telefonicky spojí co nejdříve. Operační pracovník následně informoval oznamovatelku, že je otec v pořádku," uvedla mluvčí strážníků Veronika Loucká.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací