Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Most - Třicet minut po půlnoci se na linku 156 obrátila žena, která uvedla, že venku před vchodem sedí neznámý mladík, který je pravděpodobně pod vlivem alkoholu. Dále oznamovatelka uvedla, že ji muž nijak neobtěžoval, jen má obavy, zda není zraněný a také má obavy o jeho zdraví, protože je venku mráz. Stalo se o víkendu.

Na místě se s hlídkou spojil další občan, který strážníky dovedl ke spícímu muži. Jedenadvacetiletého mladíka strážníci vzbudili, postavili na nohy a zjistili, že není zraněný. Mladík se probral a strážníkům sdělil, že oslavovali u kamaráda a přehnal to s alkoholem.

Další dva podnapilé mladíky během uplynulého víkendu strážníci budili a stavěli na nohy nedaleko Plzeňského restaurantu a v lesoparku Šibeník. Ani jeden z mladých mužů nepožadoval zdravotnické ošetření a sdělili, že zvládnou dojít domů sami.

Po prokázání totožnosti z místa bez zranění odešli.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací