Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Most - Soud v Mostě poslal do vazby 34letého muže z Mostu. Toho vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinů krádeže vloupáním a porušování domovní svobody.

Mostečan se měl dle policie vloupat do čtyř domů, kde poté kradl ve sklepních prostorech. V Mostě měl odnést zesilovač na elektrickou kytaru. Z litvínovského domu po jeho návštěvě zmizely ze společných prostor jízdní kolo, přilba, rukavice, brýle, vše v hodnotě 13 tisíc korun.

V jiném domě se násilím vloupal do dvou sklepních kójí, ze kterých měl ukrást elektrické nářadí a elektrocentrálu. V dalším domě měl odcizit z kóje jízdní kolo za 24 tisíc korun a vybavení ke kolu. Hodilo se mu i deset lahví se značkovým alkoholem. "Celkem muž způsobil poškozeným majitelům škodu za více než 44 tisíc korun. Krádeží se dopustil i přesto, že byl již v minulosti za krádež ve vězení," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací