Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Bílina - Na služebnu Městské policie Bílina oznámil občan ve večerních hodinách, že v jednom z panelových domů na sídlišti Za Chlumem, patrně v prostoru za výtahem, spí nějaký bezdomovec. Hlídka, která se na místo dostavila, prověřila celý vchod, avšak na chodbě ani na schodišti žádného bezdomovce nezjistila. Přišla ale na něco jiného.

Strážníci v jedné ze spíží zaslechli chrápání. Spíž však byla zevnitř uzamčena. Po chvíli se hlídce podařilo osobu uvnitř probudit. Když se otevřely dveře spíže, nestačili se strážníci divit.

Na podlaze komory, která měla méně než dva metry čtvereční, spaly na kartónech dvě dospělé osoby a malé dítě. Osoby uvedly, že jsou rodina, že nemají kde přebývat a že spíž, do které se všichni uchýlili před chladem, patří k bytu, ve kterém dříve bydleli.

Strážníci ihned učinili veškeré potřebné kroky k zajištění bezpečnosti a zdraví dítěte. Na základě součinnosti strážníků, oddělení sociálně právní ochrany dětí a po domluvě s rodiči bylo dítě neprodleně umístěno v dětském azylovém zařízení.

Případ je nyní v kompetenci příslušných orgánů, které rodině poskytnou nezbytnou pomoc.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací