Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Most - Na Mostecku proběhla o víkendu republiková dopravní akce, která byla zaměřena na kontrolu dodržování pravidel silničního provozu, zejména na kontrolu zneužívání alkoholu a jiných návykových látek řidiči motorových vozidel.

Hlídky dopravních policistů během noci kontrolovaly řidiče na silnicích I. třídy a v obcích Most, Litvínov, Sedlec, Bečov, Rudolice, Liběšice, Ornice, Želenice, Chanov, Lom, Meziboří, Braňany a na dalších komunikacích.

"Během noci muži v uniformách zastavili 30 motorových vozidel. Ani jeden z kontrolovaných řidičů nebyl pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policisté odhalili 14 přestupků v dopravě a za 11 z nich uložili řidičům pokuty. Tři přestupky budou postoupeny do správního řízení. Čtyři řidiči překročili povolenou rychlost a u jednoho vozidla policisté zjistili nevyhovující technický stav.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací