Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Most - Mostečtí kriminalisté objasnili případ krádeže vloupáním do jedné mostecké trafiky. Podle nich mají vloupání na svědomí dva muži ve věku 43 a 33 let, jeden z Mostu a další z Litvínova.

Ti měli loni vniknout na sídlišti Zahradní v Mostě za použití násilí do nevyužívaného komerčního objektu, ve kterém měli vybourat otvory do zdi a těmi se následně dostali do vedlejšího prostoru trafiky. "Z ní měla dvojice odcizit trezor s finanční hotovostí, desítky zapalovačů, oplatkové řezy, přes dvě stě krabiček různých cigaret. Odnést měli i stírací losy za 66 tisíc korun. Oba dva již v minulosti kradli a byli za to odsouzeni," uvedla k případu mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Celkem měli poškozené firmě způsobit škodu ve výši 270 tisíc korun. Část odcizených losů byla zajištěna u mladšího obviněného při domovní prohlídce. Vyšetřovatel dvojici obvinil z přečinu krádeže vloupáním, za který jim hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací