Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Most - Nové mobilní pódium, které město Most pořídilo před Vánocemi, bylo v úterý 14. ledna vráceno zpět dodavateli. Město odstoupilo od uzavřené smlouvy.

Důvodem je skutečnost, že po prověření dodaného mobilního pódia v rámci běžného provozu byly zjištěny zásadní nedostatky. Některé z parametrů, které město v rámci veřejné zakázky požadovalo, dodané zařízení nesplňovalo. Nejdůležitějším z kolizních parametrů byla únosnost pódia, kterou město požadovalo 500 kg/m2, avšak dodáno bylo pódium se skutečnou únosností 350 kg/m2.

„Stávající dodavatel nebyl schopen, po upozornění na nedostatky, zjednat nápravu a dodat zařízení dle parametrů zadávací dokumentace. Z tohoto důvodu město od uzavřené smlouvy odstoupilo a zařízení vrátilo,“ vysvětluje primátor města Mostu Jan Paparega.

Odbor investic mosteckého magistrátu již zajišťuje aktuální průzkum trhu a připravuje veřejnou zakázku na dodávku nového mobilního pódia tak, aby mohlo být využíváno již v průběhu této sezony. Z důvodu delších dodacích lhůt se dodání nového zařízení předpokládá zhruba v polovině roku 2020.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací