Neděle 23. únor 2020
Svátek má Svatopluk

Mostecko - S kočárkem na nákupy bez placení vyrazila 31letá žena z obce na Mostecku. V jedné drogérii měla odcizit různé drogistické zboží v hodnotě 2 197 korun a poté prošla pokladnami bez placení.

Policisté z mosteckého obvodního oddělení ji ztotožnili díky místní a osobní znalosti. Policejní inspektor jí sdělil ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže. O pár dnů později měla žena krást opětovně.

"V centru města v supermarketu si v pondělí do kočárku měla ukrýt 30 kusů deodorantů, 17 kusů zubních kartáčků, sladkosti a další věci, vše za celkovou částku 4 358 korun," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Na místě ženu zadržela ostraha a přivolala policii. Ta jí opětovně předala záznam o sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Už v minulosti podezřelá kradla a byla odsouzena. Včera ji zadržela ostraha po krádeži v jiném supermarketu. Odcizené zboží za 798 korun měla ukryté v kočárku.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací