Čtvrtek 27. únor 2020
Svátek má Alexandr

Most - Policie v Mostě obvinila z přečinu krádeže 28letého muže z Mostu a z přečinů ublížení na zdraví, výtržnictví a legalizace výnosů z trestné činnosti 27letého muže. Mladší z dvojice měl poškozenému muži v centru Mostu nabízet k prodeji fotoaparát.

Následně po slovní rozepři měl poškozeného udeřit pěstí do obličeje, poškozený upadl na zem a vypadl mu z ruky tablet. Toho využil druhý obviněný, který se na místě najednou objevil. Tablet měl ze země zvednout a následně utekl.

"Poškozený chtěl přivolat policii, útočník poškozeného požádal, aby policisty nevolal a slíbil mu, že věc vrátí. Doběhl druhého muže, tablet mu sebral a poté z místa také utekl. Napadený muž utrpěl lehké zranění. Obvinění byli již v minulosti trestáni. Policie dvojici stíhá na svobodě. Lup nebyl zajištěn," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací