Neděle 23. únor 2020
Svátek má Svatopluk

Most - Kamerový systém pomáhá strážníkům mostecké městské policie odhalit přestupky, ale také může zabránit vážné nehodě.

Operátoři městského kamerového dohledového systému zaznamenali v ul. Budovatelů u bl. 94 dva muže, kteří popíjeli alkohol na veřejném prostranství v rozporu s obecně závaznou vyhláškou města Mostu 9/2017. Na místo byla vyslána motohlídka strážníků, kteří oběma mužům uložili pokutu ve výši 500 Kč a z místa je vykázali.

Kamerovým bodem na bloku 265 uviděli operátoři kamerového systému muže, který byl pravděpodobně pod vlivem alkoholu a vbíhal do kolejiště tramvaje. Dozorčí útvaru zároveň přijal několik oznámení této události od občanů a na místo ihned vyslal motohlídku strážníků. Strážníci muže z kolejiště odvedli a nasměrovali ho k místu jeho bydliště. Operátoři městského kamerového dohledového systému poté sledovali, zda muž uposlechl strážníky, a ten se již na místo nevrátil.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací