Čtvrtek 27. únor 2020
Svátek má Alexandr

Most - Alkohol a hádka s partnerkou byly pravděpodobně spouštěčem vandalství mladého muže. Mostečan ve věku 20 let měl poblíž centra Mostu v nočních hodinách tento měsíc poškodit tři zaparkovaná vozidla různých továrních značek.

"Po jednom se prošel a poničil skla u vozu, u druhého kopl do dveří a třetí auto po jeho řádění mělo poškozený světlomet a kapotu. Ještě než řádil v ulici, tak kopem rozbil sklo u vstupních dveří panelového domu, kde byl na návštěvě," popisuje události mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková.

Své jednání zdůvodnil vypitým alkoholem a také hádkou s přítelkyní. Poškození vyčíslili škodu na celkovou částku 59 tisíc korun. "Policisté podezřelého muže zadrželi poblíž místa činu díky všímavosti občanů. Inspektor mostecké policie muži sdělil podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci a výtržnictví," dodala mluvčí Policie ČR.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací