Sobota 28. březen 2020
Svátek má Soňa

Most - Od loňského roku to vypadá, jako by se tam nic nedělo. Asfalt leží, čáry jsou nakreslené, značky postavené. Občas tudy projede nějaké auto. Buď na zvláštní povolení nebo to jeho řidič prostě i přes zákaz riskne. A je to nyní ráj pro bruslaře a cyklisty. Brzy už budou odkázaní výhradně na cyklostezku, která novou silnici z Mostu na Mariánské Radčice kopíruje.

Vyplývá to z odpovědi primátora Mostu Jana Paparegy na jeden z dotazů, které lidé pokládají vedení města.

"Stavba byla v lednu 2020 kompletně dokončena, včetně odstraňování vad a nedodělků, a předána zhotovitelem (HERKUL, a.s.) objednateli (Ministerstvo financí ČR). V současné době probíhá kolaudační řízení, přičemž vydání kolaudačního rozhodnutí očekáváme v březnu 2020. Hned následně bude silnice otevřena veřejnosti," vysvětluje Jan Paparega na webu města Mostu.

Zajímá vás současné dění v našem městě? Zajímají vás plány do budoucna? Ptejte se vedení města Mostu. Stačí vyplnit formulář na tomto odkazu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací