Sobota 28. březen 2020
Svátek má Soňa

Most - Strážníci mostecké městské policie museli tento víkend ve večerních hodinách vyjíždět do ulice J. Průchy na autobusovou zastávku k domu peněžnictví. Čekal tam autobus městské hromadné dopravy, ve kterém byl napaden řidič jedním z pasažérů.

Cestující šoféra začal vulgárně urážet a posléze ho začal i postrkovat. Proto se řidič obrátil na linku tísňového volání Městské policie v Mostě. Po příjezdu hlídky na místo byl jako útočník označen mladík, kterého se hlídka pokusila vyslechnout, aby se k incidentu vyjádřil. Mladý muž byl agresivní i vůči hlídce a pokusil se strčit do jednoho ze strážníků. Ten ovšem za použití donucovacích prostředků, hmatů a chvatů, muže zpacifikoval, svedl k zemi a následně omezil na osobní svobodě přiložením služebních pouť.

Mladík byl po ošetření v mostecké nemocnici po použití donucovacích prostředků převezen na oddělení Policie České republiky v Mostě k dalšímu vyšetřování celého incidentu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací