Pondělí 6. duben 2020
Svátek má Vendula

Chomutov - V minulém týdnu zahájil chomutovský vyšetřovatel v souvislosti s drogovou trestnou činností trestní stíhání dvou osob. Obvinil je z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Prvním z obviněných je 42letý muž z Chomutova. Ten měl podle kriminalistů nejméně v uplynulých pěti měsících na Chomutovsku v desítkách případů distribuovat pervitin různým uživatelům. Drogu měl buď prodávat, nebo měnit za jinou protislužbu, například za možnost přespání.

Dalším obviněným je 45letý Chomutovan. Provinit se měl podobným způsobem, tedy distribucí pervitinu na různých místech v našem okrese. K té mělo docházet nejméně v období od června do listopadu loňského roku. Mělo jít o prodej několika gramů této látky různým osobám, a to za peníze, ale například i výměnou za sex.

"Oba obvinění se k trestné činnosti doznali. V případě odsouzení jim za zmíněný trestný čin hrozí trest odnětí svobody v délce trvání jednoho roku až pěti let, případně peněžitý trest. Vyšetřování pokračuje a probíhá na svobodě," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací