Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav

Most - V ranních hodinách přijalo operační středisko městské policie oznámení, že na parkovišti u VZP stojí delší dobu opuštěné nastartované vozidlo. K události byla vyslána motohlídka strážníků, která v uvedeném vozidle zajistila osobu na místě řidiče. Muž tvrdil, že není řidič a čeká na kamaráda, který auto přeparkuje.

Při kontrole totožnosti bylo zjištěno, že muž není vlastníkem řidičského oprávnění. Vzhledem k tomu, že se muž dle svého tvrzení ničeho nedopustil ani neparkoval v rozporu se zákonem, hlídka místo opustila. Strážníci však požádali kolegy operátory, aby vozidlo monitorovali kamerou městského kamerového dohledového systému (MKDS). Operátor MKDS po několika minutách informoval strážníky, že muž opustil vozidlo a přesedl do jiného, které řídil a vyjel směrem do sídliště.

Strážníci podle informací od operátora uvedené vozidlo našli a s pomocí výstražných majáků ho zastavili. Na místo se následně dostavila hlídka Policie ČR, která provedla u řidiče test na alkohol v dechu s negativním výsledkem a dále test na návykové látky, který byl pozitivní.

Policisté policie ČR si podezřelého se všemi poznatky a záznamem z kamerového systému převzali k dalším úkonům.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací