Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Litvínov - Správce Domova důchodců v Janově kontaktoval v úterý strážníky s tím, že na vyhrazeném parkovišti domova stojí zaparkovaná dodávka a německé SPZ jsou položené na podlaze dodávky.

Z kamerového záznamu se zjistilo, že bílou dodávkou značky Ford přijel neznámý řidič na parkoviště v pondělí večer. Doprovázelo jej ještě osobní vozidlo. Muži, kteří z něj vystoupili, odmontovali z dodávky registrační značky, vhodili je dodávky a společně všichni odjeli osobním vozem.

Strážníci se obrátili na kolegy policisty z oddělení v Hamru, kteří následně zjistili, že registrační značky byly registrované v Německu, ovšem na Škodu Fabia. Navíc registrace byla zrušena v roce 2018.

Dodávka byla rovněž registrovaná v Německu a taktéž je již odhlášena z evidence, a to už v březnu loňského roku. Strážníci na vůz umístili botičku a dohodli se s kolegy z Policie ČR, že pokud se někdo dostaví na služebnu strážníků s tím, že chce botičku odmontovat, přivolají strážníci i policisty.

Nejde v poslední době o ojedinělý případ v našem kraji. V Ústí nad Labem dokonce odstavili nepojízdný autobus. Píšeme zde.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací