Pátek 29. květen 2020
Svátek má Maxmilián

Mostecko - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil tři muže ve věku 22, 36 a 43 let z přečinu krádeže ve spolupachatelství, nejmladšího navíc z přečinu poškození cizí věci. Muži se měli v různém složení ve čtyřech případech dopustit vloupání do různých objektů.

Celkem měli napáchat škodu za více než 197 tisíc korun. Případy objasnili kriminalisté spolu s policisty obvodního oddělení Obrnice. Ve třech případech obvinění „ pracovali“ ve dvojici, v jednom případě byl na trestní výpravě 22letý muž sám.

V obci Korozluky měli dva starší vniknout násilím do garáže, kde hledali, co by odcizili, ale zřejmě se jim nic nehodilo. V Patokryjích dva mladší z trojice překonali oplocení u rozestavěného domu, do kterého vnikli násilím a odcizit měli nářadí a kabely, na stejném pozemku se měli vloupat i do druhého rekonstruovaného domu, odkud si odnesli elektrické a různé jiné nářadí. Na stejném místě ještě stihli nakouknout do garáže a kůlny, z nich nic neukradli.

Nejstarší spolu s nejmladším v Obrnicích měli přelézt plot u hasičské zbrojnice a tam ze stánku vzali různé potraviny v hodnotě 3 500 korun. Nejmladší z trojice měl v obci Korozluky na Mostecku vniknout do opravovaného rodinného domu. Po jeho návštěvě majiteli objektu zmizelo nářadí, elektroinstalační materiál a další věci, vše za 62 tisíc korun. Odcizené věci nebyly zajištěny, ty obvinění údajně rozprodali.

Dva mladší z obviněných byli již za majetkový delikt odsouzeni a hrozí jim až pětiletý trest odnětí svobody, nejstarší může očekávat v případě uznání viny trest dvouletý.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací