Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Most - Největší distributor zemního plynu v České republice, společnost GasNet, zahájí letos v Mostě jednu ze svých nejvýznamnějších investičních akcí v regionu. Jedná se o nutnou rekonstrukci plynovodů na sídlišti Liščí Vrch. Důvodem této opravy je dlouhodobé zajištění bezpečnosti a plynulosti dodávek zemního plynu v této oblasti.

Realizace je naplánována v období od března do října letošního roku. Během rekonstrukce budou provedeny práce na uložení a zprovoznění nového plynárenského zařízení. Následně proběhne demontáž potrubí z kolektorů.

„Celá rekonstrukce je nezbytná pro zajištění bezpečných dodávek plynu v této lokalitě, zajistí nám je na několik desítek let bez nutnosti dalších stavebních prací na několik příštích desetiletí,“ vysvětlil mluvčí společnosti GasNet Pavel Zajíc.

Stavební práce budou zahájeny v březnu a jsou důsledně připravovány tak, aby dopady na dopravu, životní prostředí, ale i veřejný život ve městě byly naprosto minimalizovány.„Odběratelé plynu budou o případných odstávkách předem informováni,“ dodává Zajíc.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací